60 tysięcy dolarów, czyli ponad 250 tysięcy złotych w spadku otrzymał Szpital Wojewódzki w Szczecinie. Pieniądze placówce zapisał kapitan żeglugi wielkiej, Zbigniew Sak.
Był współtwórcą i menadżerem żeglugi promowej, publicystą oraz autorem wielu publikacji o żegludze i morzu.
Taką kwotę zapisał w swoim testamencie na - jak zaznaczył - zakup nowego sprzętu dla oddziału kardiologii.
Kapitan Sak zmarł 4 sierpnia ubiegłego roku.
Taką kwotę zapisał w swoim testamencie na - jak zaznaczył - zakup nowego sprzętu dla oddziału kardiologii.
Kapitan Sak zmarł 4 sierpnia ubiegłego roku.

Radio Szczecin