Wandali, którzy malowali po samochodach, na gorącym uczynku zatrzymała policja.
Dwóch nastolatków będzie miało teraz kłopoty. Malowali flamastrami po samochodach, zauważył ich policjant po służbie i wezwał patrol.
Funkcjonariusze, którzy przyjechali na miejsce zatrzymali 16-latków, jeden z nich miał przy sobie markery.
Chłopakami zajmie się teraz Sąd Rodzinny w Szczecinie.
Funkcjonariusze, którzy przyjechali na miejsce zatrzymali 16-latków, jeden z nich miał przy sobie markery.
Chłopakami zajmie się teraz Sąd Rodzinny w Szczecinie.

Radio Szczecin