Złodzieje okradli znanego szczecińskiego wolontariusza Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Jak pisze na Facebooku, sprzęt kosztował 9,5 tysiąca i był kupiony w zeszłym roku. Bez niego nie może wyjść z domu.
Przypomnijmy, chłopak zmaga się m.in. z chorobą Leśniowskiego-Crohna, nadciśnieniem i osteoporozą.

Radio Szczecin
