Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Fot. Kamila Kozioł [Radio Szczecin/Archiwum]
Fot. Kamila Kozioł [Radio Szczecin/Archiwum]
Od 1 marca obowiązywać będzie nowa taryfa szczecińskiego roweru miejskiego. Opłata wzrośnie z 6 do 10 groszy za jedną minutę przejazdu, ale zmniejszą się opłaty abonamentowe.
Abonament miesięczny będzie tańszy o 3 zł a trzymiesięczny, zamiast 45 złotych, kosztować będzie 35 zł.

To nie jedyne zmiany wprowadzane przez NiOL od marca. Nawet 1000 zł kary trzeba będzie zapłacić za pozostawienie roweru miejskiego daleko od miasta. Od nowego sezonu będę również nowe strefy postoju na skrzyżowaniu ulic Łukasińskiego i Sosabowskiego a nieco później w gminie Dobra - obok Urzędu Gminy, przy ulicy Granicznej.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty