Naukowiec Uniwersytetu Szczecińskiego z nagrodą ministra edukacji i nauki. Doktor habilitowany Paweł Ziemba z Instytutu Zarządzania został nagrodzony za „znaczące osiągnięcia w zakresie działalności naukowej”.
Doktor Ziemba związany jest z Katedrą Metod Wspomagania Decyzji i Neuronauki Poznawczej działającej w instytucie. Nagrodę dostał za cykl 10. artykułów opublikowanych w latach 2020-2021. Dotyczyły one zastosowań metod wielokryterialnych w problemach decyzyjnych w zrównoważonym zarządzaniu.
Minister edukacji i nauki podczas Światowego Kongresu Kopernikańskiego przyznał 66 nagród, w tym 45 w kategorii, w której został nagrodzony Doktor Paweł Ziemba.
Minister edukacji i nauki podczas Światowego Kongresu Kopernikańskiego przyznał 66 nagród, w tym 45 w kategorii, w której został nagrodzony Doktor Paweł Ziemba.

Radio Szczecin