Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Wideo W.OChrymiuk, M.Papke [Radio Szczecin], montaż Maciej Papke [Radio Szczecin]
W tym miesiącu koniec budowy nowej bazy dla lodołamaczy w Podjuchach.
Obiekt powstał obok istniejących nabrzeży, należących do Wód Polskich - mówi Marek Duklanowski, dyrektor Wód Polskich w Szczecinie.

- Prace odbiorowe rozpoczną się w przyszłym tygodniu i do końca miesiąca powinniśmy m.in. z tą częścią techniczną nadwodną przy nabrzeżu mieć wszystko zakończone. Myślę, że w marcu będzie takie oficjalne, szersze otwarcie. Już od początku przyszłego miesiąca powinny zaraz po pracach odbiorowych cumować wszystkie nasze jednostki - mówi Duklanowski.

W nowej bazie znajdzie się miejsce dla zajęć edukacyjnych dla młodzieży.

- Kluczową rzeczą dla nas również jest to, że prowadzimy takie zadania, zajęcia edukacyjne z dziećmi. To będzie dobre miejsce do tego, żeby móc się z nimi spotkać. Ponieważ w tym starym naszym miejscu, ilość przestrzeni dla przyjęcia 20-30 naszych młodych adeptów, być może później sztuki, gospodarki wodnej i żeglugowej, było rzeczywiście dość trudne. To będzie dobre miejsce do tego, żeby można było również tego typu zajęcia prowadzić - mówi Duklanowski.

W nowej bazie będzie stacjonować siedem lodołamaczy Wód Polskich.
Obiekt powstał obok istniejących nabrzeży, należących do Wód Polskich - mówi Marek Duklanowski, dyrektor Wód Polskich w Szczecinie.
W nowej bazie znajdzie się miejsce dla zajęć edukacyjnych dla młodzieży.
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty