Nie miał prawa jazdy i był pod wpływem narkotyków - niebezpiecznego kierowcę zatrzymała szczecińska policja.
Pojazd został zatrzymany do kontroli na prawobrzeżu miasta; kierowca przekroczył prędkość o 45 km/h. Jak się okazało, mężczyzna miał cofnięte uprawnienia do prowadzenia pojazdów. Narkotest potwierdził również, że zażywał narkotyki.
Funkcjonariusze ustalili, że był on już karany za kierowanie pojazdem będąc pod wpływem środków odurzających. Sprawą zajmie się sąd.
Funkcjonariusze ustalili, że był on już karany za kierowanie pojazdem będąc pod wpływem środków odurzających. Sprawą zajmie się sąd.

Radio Szczecin