Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
W nocy z soboty na niedzielę wyłączone z ruchu zostanie torowisko na placu Zwycięstwa w Szczecinie.
Tym samym ruch tramwajowy w tej części miasta zostanie całkowicie wstrzymany - mówi Hanna Pieczyńska ze spółki Tramwaje Szczecińskie.

- Nie jest pierwszy raz, w którym to torowisko jest wyłączone. W związku z tym pasażerowie mogą korzystać z autobusów i na wyłączonym odcinku podróżować w ten sposób. To jest wyłączenie tylko do godziny 12 w niedzielę. W związku z tym nie będzie to ogromnym utrudnieniem dla naszych pasażerów - mówi Pieczyńska.

Do godziny 12.00 w niedzielę tramwajowa "ósemka" zostanie zawieszona. W jej miejsce pojawi się zastępcza linia autobusowa, która kursować będzie na trasie z Gumieniec do Bramy Portowej.

Natomiast objazdami kursować będą tramwaje linii nr 7 i nr 9.
Tym samym ruch tramwajowy w tej części miasta zostanie całkowicie wstrzymany - mówi Hanna Pieczyńska ze spółki Tramwaje Szczecińskie.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty