Zakaz odwiedzin pacjentów wprowadza Szpital Wojewódzki w Szczecinie.
Chodzi o oddział chorób wewnętrznych i diabetologii szpitala przy ul. Arkońskiej. Jak informują władze placówki, wystąpiło tam ognisko zakażeń. Jak tłumaczą: zakaz odwiedzin jest podyktowany troską o bezpieczeństwo pacjentów, personelu i osób odwiedzających.
Zakaz obowiązuje do odwołania.
Zakaz obowiązuje do odwołania.

Radio Szczecin