Jeszcze tylko do wtorku można skorzystać z lodowiska przy Netto Arenie - przypomina miasto.
Za wstęp zapłacimy 10 złotych mniej, a minuty na karnetach zostaną podwojone. Rabat nie dotyczy sprzętu oraz pomocy nauki jazdy.
W poniedziałek pojeździć można od godziny 16 do 21, a we wtorek 17:30 - 21:00.
W poniedziałek pojeździć można od godziny 16 do 21, a we wtorek 17:30 - 21:00.

Radio Szczecin