Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Reklama  
Zobacz

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Prezydent Szczecina gratuluje. Poseł odpowiada i zapewnia, że to tylko początek prac, o ile dalej będą rządzić krajem - mówi Artur Szałabawka z Prawa i Sprawiedliwości.
Piotr Krzystek na Facebooku pogratulował Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad oraz wykonawcy firmie Budimex sprawnego przeprowadzenia inwestycji w ciągu drogi krajowej numer 13, czyli obwodnicy Przecławia i Warzymic. Prezydent stwierdził, że "nie może się doczekać Zachodniej Obwodnicy Szczecina".

- Jeżeli wygra Prawo i Sprawiedliwość, to przyjdzie czas i na tą inwestycję - odpowiada poseł PiS Artur Szałabawka. - Można powiedzieć, że jesteśmy gwarantem tego, że drugi etap zostanie wykonany. Ja, patrząc na opieszałość i minimalizm naszych oponentów politycznych, czyli totalnej opozycji, nie wierzę, że ten drugi etap by powstał, gdyby nie daj Boże, Prawo i Sprawiedliwość nie wygrało tych wyborów.

Drugi etap budowy obwodnicy DK13 będzie miał miejsce od Siadła Dolnego do Kołbaskowa. Z kolei Zachodnia Obwodnica Szczecina połączy powiat goleniowski z powiatem polickim z 5-kilometrowym tunelem pod Odrą. Obecnie trwają prace projektowe, za prawie 15 milionów złotych.
- Jeżeli wygra Prawo i Sprawiedliwość, to przyjdzie czas i na tą inwestycję - odpowiada poseł PiS Artur Szałabawka.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek01wtorek02środa03czwartek04piątek05sobota06niedziela07poniedziałek08wtorek09środa10czwartek11piątek12sobota13niedziela14poniedziałek15wtorek16środa17czwartek18piątek19sobota20niedziela21poniedziałek22wtorek23środa24czwartek25piątek26sobota27niedziela28poniedziałek29wtorek30środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty