Szczecińska policja zatrzymała nastolatków, którzy mieli przy sobie środki odurzające. Pomógł przechodzień.
Dwóch 17-latków zauważył na Nabrzeżu Wieleckim. Podejrzewał, że mają przy sobie narkotyki, poinformował o tym policję.
Na miejsce przyjechali funkcjonariusze, jak się okazało jeden z chłopaków miał przy sobie również wagę elektroniczną oraz woreczki strunowe. Miał też dowód osobisty należący do innej osoby.
Nastolatkowie zostali zatrzymani i usłyszą zarzuty. Będą odpowiadać przed sądem jak osoby dorosłe.
Na miejsce przyjechali funkcjonariusze, jak się okazało jeden z chłopaków miał przy sobie również wagę elektroniczną oraz woreczki strunowe. Miał też dowód osobisty należący do innej osoby.
Nastolatkowie zostali zatrzymani i usłyszą zarzuty. Będą odpowiadać przed sądem jak osoby dorosłe.

Radio Szczecin