Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
Reklama
Zobacz
Autopromocja
Zobacz

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Znamy pierwsze miejsca na listach Prawa i Sprawiedliwości w wyborach parlamentarnych. "Jedynką" w Szczecinie będzie Marek Gróbarczyk, a w Koszalinie Czesław Hoc.
Pierwsza pozycja na liście jest ważna, ale ważniejszy jest wynik całego bloku kandydatów, których wystawimy - mówił w programie "Radio Szczecin na Wieczór" poseł PiS Leszek Dobrzyński. - Ściganie się dla samego ścigania z jakimś konkurentem z konkurencyjnej listy nie jest celem. To nie są zawody koni wyścigowych, to są zawody zespołów i ci ludzie mają być liderami tych zespołów i cały zespół ma osiągnąć jak najlepszy wynik.

Prawo i Sprawiedliwość jako jedyna partia nie pokazała jeszcze pełnych list kandydatów w wyborach parlamentarnych. Na ich ogłoszenie ma czas do środy. - Czekanie z tym do samego końca jest co najmniej dziwne - uważa poseł Koalicji Obywatelskiej Artur Łącki. - Dziwne jest też, że już mamy koniec sierpnia, a nie ma tej listy całej. Jest tylko jedynka, bo tutaj pan poseł Dobrzyński tak ładnie opowiadał, że to jest wyścig drużyny i że to drużyna. A prawda jest taka i zawsze taka była przy tego typu wyborach, że walka dotyczy właśnie listy wyborczej; nie między listami, a listy wyborczej.

Tegoroczne wybory parlamentarne odbędą się w niedzielę 15 października.
Pierwsza pozycja na liście jest ważna, ale ważniejszy jest wynik całego bloku kandydatów, których wystawimy - mówił w programie "Radio Szczecin na Wieczór" poseł PiS Leszek Dobrzyński.
- Czekanie z tym do samego końca jest co najmniej dziwne - uważa poseł Koalicji Obywatelskiej Artur Łącki.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
Autopromocja
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty