Był pod wpływem narkotyków, rozmawiał przez telefon i przekroczył prędkość. 34-latka zatrzymali policjanci. Do zdarzenia doszło w Szczecinie na ulicy Hangarowej. Zatrzymali go funkcjonariusze z grupy Speed.
34-latek jechał z prędkością 105 km/h w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie do 70. Kierowca podczas jazdy korzystał z telefonu niezgodnie z przepisami.
W pewnym momencie stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w krawężnik. Tak uszkodził sobie oponę. Kierowca przyznał się też do zażywania narkotyków. Został ukarany mandatem w wysokości 1300 złotych, na jego kontro trafiło też 21 punktów karnych.
Za kierowanie pojazdem pod wpływem środków odurzających odpowie przed sądem.
W pewnym momencie stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w krawężnik. Tak uszkodził sobie oponę. Kierowca przyznał się też do zażywania narkotyków. Został ukarany mandatem w wysokości 1300 złotych, na jego kontro trafiło też 21 punktów karnych.
Za kierowanie pojazdem pod wpływem środków odurzających odpowie przed sądem.

Radio Szczecin