Od godziny 5 nad ranem wyłączona zostanie sygnalizacja świetlna na Placu Kościuszki w Szczecinie. Sygnalizacja powróci w czwartek w południe.
Do tego czasu obowiązywać będzie oznakowanie pionowe i poziome na skrzyżowaniu. W razie potrzeby, ruchem kierować będą policjanci szczecińskiej drogówki.
Jak informuje Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego, powodem czasowego wyłączenia świateł na Placu Kościuszki, jest wymiana szafy sterowniczej.
Jak informuje Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego, powodem czasowego wyłączenia świateł na Placu Kościuszki, jest wymiana szafy sterowniczej.

Radio Szczecin