Kolejne zmiany czekają kierowców, którzy poruszają się Autostradą A6. Chodzi o odcinek między węzłem Podjuchy, a węzłem Radziszewo.
Od piątku rozpocznie się tam wymiana nawierzchni - mówi Mateusz Grzeszczuk z Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Szczecinie. Dodaje, że największa zmiana czekać będzie na kierowców na węźle Klucz.
- Kierowcy, jadący od strony Gorzowa do Kołbaskowa, będą musieli na węźle zjechać w prawo. Czyli tak jakby jechali w kierunku Gdańska. Następnie na węźle Szczecin Podjuchy zawrócić po to, aby dalej już jechać w kierunku Kołbaskowa. Jest to dość poważne utrudnienie - powiedział Grzeszczuk.
Jak informuje nasz słuchacz Ireneusz, utworzył się już tam korek. - Dwa kilometry korka są na zjeździe z S3 na A6 w stronę Świnoujścia.
Prace w tej części A6 potrwają do końca października.
- Kierowcy, jadący od strony Gorzowa do Kołbaskowa, będą musieli na węźle zjechać w prawo. Czyli tak jakby jechali w kierunku Gdańska. Następnie na węźle Szczecin Podjuchy zawrócić po to, aby dalej już jechać w kierunku Kołbaskowa. Jest to dość poważne utrudnienie - powiedział Grzeszczuk.
Jak informuje nasz słuchacz Ireneusz, utworzył się już tam korek. - Dwa kilometry korka są na zjeździe z S3 na A6 w stronę Świnoujścia.
Prace w tej części A6 potrwają do końca października.

Radio Szczecin
