Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

Lotnisko w Goleniowie. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Lotnisko w Goleniowie. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Ryanair nie może się dogadać w władzami lotniska w Modlinie, dlatego nie polecimy już z Goleniowa na to podwarszawskie lotnisko. Taki powód zawieszenia połączeń podały linie lotnicze.
Od października mieszkańcy regionu nie będą mogli już korzystać z tych lotów.

Prawdopodobnie sezon zimowy jest niepewny, dla wielu linii lotniczych. Ryanair ostrożnie podchodzi do różnego rodzaju swoich kierunków, stąd też postanowił zawiesić na sezon zimowy połącznie do Modlina. Sądzimy, że na sezon letni to połączenie wróci - mówił Krzysztof Domagalski, rzecznik lotniska w Goleniowie.

Okazuje się jednak, że chodzi o konflikt między władzami linii lotniczych a lotniska. Nie udało się wypracować umowy na długoterminową współpracę. W efekcie Ryaniar anulował 10 tras do Modlina.
Od października mieszkańcy regionu nie będą mogli już korzystać z tych lotów.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek29wtorek30środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05poniedziałek06wtorek07środa08czwartek09piątek10sobota11niedziela12poniedziałek13wtorek14środa15czwartek16piątek17sobota18niedziela19poniedziałek20wtorek21środa22czwartek23piątek24sobota25niedziela26poniedziałek27wtorek28środa29czwartek30piątek31sobota01niedziela02
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty