Walczymy z patodeweloperką, bo to jest w Szczecinie koszmar dla mieszkańców - mówił w porannej "Rozmowie pod Krawatem" Radia Szczecin poseł Artur Szałabawka z Prawa i Sprawiedliwości. Parlamentarzysta odniósł się w ten sposób do protestu mieszkańców z Jasnych Błoni. Deweloper chce w tej części miasta zlikwidować zieleń i postawić kolejny blok z garażami. Artur Szałabawka uważa, że takich patologicznych przykładów w Szczecinie jest znacznie więcej.
- Ja nie wiem jak to nazwać, czy to jest pogarda PO i prezydenta Krzystka do ludzi, czy to jest wykorzystywanie pewnych sytuacji, żeby robić jakieś interesy. Każdy to widzi, to nie są rzeczy normalne. My będziemy walczyć z patodeweloperką wszelkimi możliwymi sposobami - mówi Szałabawka.
Przypomnijmy, że mieszkańcy z okolic Jasnych Błoni - wraz ze spółdzielnią - złożyli petycje do Prezydenta Szczecina Piotra Krzystka, którą podpisało ponad 2000 osób. Domagają się również cofnięcia decyzji o budowie.
Przypomnijmy, że mieszkańcy z okolic Jasnych Błoni - wraz ze spółdzielnią - złożyli petycje do Prezydenta Szczecina Piotra Krzystka, którą podpisało ponad 2000 osób. Domagają się również cofnięcia decyzji o budowie.

Radio Szczecin