Powstaje kolejna stacja szczecińskiej SKM-ki. W rejonie ulicy Heyki trwa budowa parkingu.
Będzie tam też nowa sieć elektroenergetyczna, kanalizacja deszczowa, staną wiaty przystankowe, stojaki rowerowe i ławki. Zagospodarowana zostanie również zieleń. Koszt prac to ponad 4 mln złotych. Pierwsze pociągi w ramach Szczecińskiej Kolei Metropolitalnej mogą pojechać w marcu przyszłego roku.

Radio Szczecin