W Szczecinie policjanci zatrzymali pijanego kierowcę busa. 30-latek miał ponad 2 promile alkoholu w krwi.
Prowadzący stwarzał zagrożenie drogowe nie utrzymując należytego toru jazdy.
W trakcie kontroli drogowej kierujący przyznał, że wcześniej wypił kilka piw. Ponadto u jego pasażera policjanci znaleźli amfetaminę. Kierujący busem stracił już prawo jazdy. Obaj mężczyźni odpowiedzą teraz za swoje czyny.
W trakcie kontroli drogowej kierujący przyznał, że wcześniej wypił kilka piw. Ponadto u jego pasażera policjanci znaleźli amfetaminę. Kierujący busem stracił już prawo jazdy. Obaj mężczyźni odpowiedzą teraz za swoje czyny.

Radio Szczecin