Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Fot. pixabay.com / hanslee (CC0 domena publiczna)
Fot. pixabay.com / hanslee (CC0 domena publiczna)
Szczecin przez dwa dni będzie stolicą polskiej szermierki. W sobotę i niedzielę w hali szermierczej przy Narutowicza odbędzie się Puchar Polski seniorów w szpadzie kobiet i mężczyzn.
Wśród blisko setki startujących szpadzistek i szpadzistów będą tegoroczne drużynowe mistrzynie świata w szpadzie Renata Knapik-Miazga, Ewa Trzebińska, Magdalena Pawłowska i wychowanka Kusego Szczecin Martyna Swatowska-Wenglarczyk.

Jak mówi Andrzej Ptak, prezes Zachodniopomorskiego Związku Szermierczego, organizatorzy szykują drobną niespodziankę dla mistrzyń świata.

- To jest nasza lokalna inicjatywa. Panie oczywiście zostaną wywołane i uhonorowane kwiatami i statuetką pamiątkową. Będzie można położyć ją na półce i pamiętać - dodaje Ptak.

Sobotnie zmagania szpadzistek rozpoczną się o godzinie 9:00 w hali przy Narutowicza w Szczecinie. Wstęp na zawody Pucharu Polski w szpadzie jest bezpłatny.
Jak mówi Andrzej Ptak, prezes Zachodniopomorskiego Związku Szermierczego, organizatorzy szykują drobną niespodziankę dla mistrzyń świata.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty