Piłkarze reprezentacji Polski do lat 20 przegrali na wyjeździe z Włochami 0:1 (0:1) w meczu Elite League.
Jedynego gola strzelił Filippo Terracciano (41').
W następnym spotkaniu Polacy zagrają z Czechami. Ten mecz odbędzie się 17 listopada.
W następnym spotkaniu Polacy zagrają z Czechami. Ten mecz odbędzie się 17 listopada.

Radio Szczecin