Nowoczesny pompy do podawania leków chorym na nowotwory trafiły do Zachodniopomorskiego Centrum Onkologii w Szczecinie. To dzięki darowiźnie przekazanej przez Fundację Grupy PGE.
Dzięki pompom infuzyjnym, lek podawany jest bezpośrednio do krwi pacjent. To gwarantuje dokładność i bezpieczeństwo chorych.
Pięć pomp trafiło do części stacjonarnej oddziału, a kolejnych pięć - na część dzienną oddziału.
Jak informują władze placówki, w tylko do maja tego roku w szpitalu hospitalizowanych było ponad 12 tysięcy pacjentów.
Pięć pomp trafiło do części stacjonarnej oddziału, a kolejnych pięć - na część dzienną oddziału.
Jak informują władze placówki, w tylko do maja tego roku w szpitalu hospitalizowanych było ponad 12 tysięcy pacjentów.

Radio Szczecin