Ponad 500 osób biegło, żeby pomóc ciężko chorym - to w ramach II edycji Biegu Dla Hospicjum, który odbył się w parku Kasprowicza.
Cały dochód z imprezy zasili Zachodniopomorskie Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych w Szczecinie. W wydarzeniu wzięli udział dorośli biegacze, którzy musieli przebiec pięć kilometrów oraz dzieci na dystansie 300 metrów.
Przez cały czas trwają aukcje i licytacje, z których dochód trafi na konto Hospicjum.
Wszystkie szczegóły dotyczące pomocy w mediach społecznościowych na profilu Wy-Biegani Szczecin.
- Limit osób do zapisu był 500 i szczerze mówiąc nie spodziewaliśmy się,m ze aż tyle osób zagości i będzie wspierało nasze puszki, które w całości przeznaczone są dla Zachodniopomorskiego Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych - przyznała Katarzyna Haman z grupy Wy-Biegani Szczecin.
Przez cały czas trwają aukcje i licytacje, z których dochód trafi na konto Hospicjum.
Wszystkie szczegóły dotyczące pomocy w mediach społecznościowych na profilu Wy-Biegani Szczecin.

Radio Szczecin