Pod wpływem alkoholu ukradł torebki w sklepie, na gorącym uczynku zatrzymali go policjanci.
41-latek odpowie teraz przed sądem. Wszystko działo się w galerii handlowej w Szczecinie.
Policjanci podczas patrolu zauważyli, jak mężczyzna wybiega z budynku, a za nim ochroniarz. Zatrzymali go, jak się okazało był pijany. Miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Przyznał się, że już wcześniej w taki sam sposób kradł torebki.
Policjanci podczas patrolu zauważyli, jak mężczyzna wybiega z budynku, a za nim ochroniarz. Zatrzymali go, jak się okazało był pijany. Miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Przyznał się, że już wcześniej w taki sam sposób kradł torebki.

Radio Szczecin