Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Fot. Wojciech Ochrymiuk [Radio Szczecin]
Fot. Wojciech Ochrymiuk [Radio Szczecin]
Fot. Wojciech Ochrymiuk [Radio Szczecin]
Fot. Wojciech Ochrymiuk [Radio Szczecin]
Fot. Wojciech Ochrymiuk [Radio Szczecin]
Fot. Wojciech Ochrymiuk [Radio Szczecin]
Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Szczecinie powołał nową jednostkę do zwalczania pojawiających się zagrożeń. To Wydział Zwalczania Przestępczości Środowiskowej.
- To ma być bat na nielegalne składowiska śmieci, ale też lek na nagły kryzys, na przykład taki, jak zeszłoroczna katastrofa na Odrze - mówi Wojewódzki Inspektor Ochrony Środowiska Marek Chabior.

- Największe problemy wynikają z gospodarki odpadami. Mamy katastrofę w Przylepie, w Zielonej Górze. Niezbędne jest tu nasze współdziałanie, nasza praca, szczególnie w wykrywaniu nielegalnych składowisk - dodał.

Więcej na ten temat w dzisiejszej audycji "Naturalnie". Początek na naszej antenie o godzinie 14:40.
Ma on zapobiec największym katastrofom, takim jak na przykład zeszłoroczna sytuacja na Odrze - mówi Wojewódzki Inspektor Ochrony Środowiska Marek Chabior.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty