Pięć promili alkoholu w wydychanym powietrzu miał 25-latek, który jechał hulajnoga elektryczną. Zatrzymali go policjanci ze Szczecina.
Jak na razie to rekord. Mężczyzna wzbudził podejrzenia funkcjonariuszy, bo niepewnie jechał. Policjanci byli jednak pod wrażeniem, bo mężczyzna mimo pięciu promili stał o własnych siłach. Ma do zapłacenia 2,5 tysiąca złotych mandatu.

Radio Szczecin