Młodzi muzycy umilają czas mieszkańcom, którzy odwiedzają Cmentarz Centralny w Szczecinie.
Jak mówią muzycy, chcą w ten sposób zadbać o dobry nastrój. - - Gram Ave Maria, Barkę, pieśni patriotyczne na flecie poprzecznym. Z tego zrobiła się troszkę taka tradycja, co roku tui przychodzę. Zjawiają się też moi znajomi ze szkoły muzycznej. Gram głównie pieśni radosne. Dobieram je tak, aby nie tworzyć tutaj smętnego nastroju. - Ja wybieram utwory na cmentarz, aby uczcić ten dzień... Gram dla zmarłych - mówią muzycy.
Spotkać ich można przy bramie głównej. To już szczecińska tradycja w Dniu Wszystkich Świętych.
Spotkać ich można przy bramie głównej. To już szczecińska tradycja w Dniu Wszystkich Świętych.

Radio Szczecin