Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Kolejna wysoka i efektowna wygrana piłkarek Pogoni Szczecin.
Tym razem występujące w ekstralidze zawodniczki Dumy Pomorza pokonały u siebie Medyk Konin 5:0. To było w pełni zasłużone zwycięstwo. Od początku byliśmy zespołem zdecydowanie lepszym. Dominowaliśmy na boisku. Takie też mieliśmy założenia. Cieszę się, że strzelamy sporo bramek, nie straciliśmy żadnej, więc to jest dodatkowa fajna sprawa. Graliśmy zdyscyplinowanie w defensywie - mówi trener kobiecej Pogoni Szczecin Piotr Łęczyński. - Czekamy na kolejny mecz. Te 3 punkty cieszą, ale już za moment skoncentrujemy się na meczu w Tczewie - dodaje.

A mecz w Tczewie z miejscową Pogonią w ekstralidze kobiet za tydzień w niedzielę o godzinie 11.00. Po dzisiejszym meczu piłkarki Dumy Pomorza pozostają nadal liderem rozgrywek.
Wypowiedź trenera Piotra Łęczyńskiego.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty