Kolejna wysoka i efektowna wygrana piłkarek Pogoni Szczecin.
Tym razem występujące w ekstralidze zawodniczki Dumy Pomorza pokonały u siebie Medyk Konin 5:0. To było w pełni zasłużone zwycięstwo. Od początku byliśmy zespołem zdecydowanie lepszym. Dominowaliśmy na boisku. Takie też mieliśmy założenia. Cieszę się, że strzelamy sporo bramek, nie straciliśmy żadnej, więc to jest dodatkowa fajna sprawa. Graliśmy zdyscyplinowanie w defensywie - mówi trener kobiecej Pogoni Szczecin Piotr Łęczyński. - Czekamy na kolejny mecz. Te 3 punkty cieszą, ale już za moment skoncentrujemy się na meczu w Tczewie - dodaje.
A mecz w Tczewie z miejscową Pogonią w ekstralidze kobiet za tydzień w niedzielę o godzinie 11.00. Po dzisiejszym meczu piłkarki Dumy Pomorza pozostają nadal liderem rozgrywek.
A mecz w Tczewie z miejscową Pogonią w ekstralidze kobiet za tydzień w niedzielę o godzinie 11.00. Po dzisiejszym meczu piłkarki Dumy Pomorza pozostają nadal liderem rozgrywek.

Radio Szczecin