Piłkarze wodni Arkonii Waterpolo nie sprawili niespodzianki w rozgrywkach o mistrzostwo Polski.
Szczecinianie przegrali u siebie z prowadzącą w tabeli Polonią Bytom 9:13. O porażce zadecydowały dwie pierwsze kwarty po których bytomianie prowadzili 6:2.
Kolejne dwie zakończyły się remisem ale ostatecznie z kompletu punktów cieszyli się zawodnicy Polonii. Po porażce z liderem arkończycy zajmują 5 miejsce w tabeli rozgrywek.
W kolejnym meczu ekstraklasy piłkarze wodni Arkonii Waterpolo Szczecin 18 listopada na wyjeździe zagrają z Alfą Gorzów Wielkopolski.
Kolejne dwie zakończyły się remisem ale ostatecznie z kompletu punktów cieszyli się zawodnicy Polonii. Po porażce z liderem arkończycy zajmują 5 miejsce w tabeli rozgrywek.
W kolejnym meczu ekstraklasy piłkarze wodni Arkonii Waterpolo Szczecin 18 listopada na wyjeździe zagrają z Alfą Gorzów Wielkopolski.

Radio Szczecin