Awaria zasilania zatrzymała tramwaje w centrum Szczecina. Składy stały na ulicy Wyszyńskiego i Gdańskiej.
Dzwonicie do nas w tej sprawie. - Wyszyńskiego stoją tramwaje, przy Moście Długim stoją "szóstki". Ogólnie mamy problem z tym, żeby skorzystać z komunikacji miejskiej w kierunku prawobrzeża.
Jak poinformował nas rzecznik Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego w Szczecinie, doszło do awarii, tramwaje nie miały zasilania.
Około 14.50 składy ruszyły, ale mają ogromne opóźnienia.
Jak poinformował nas rzecznik Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego w Szczecinie, doszło do awarii, tramwaje nie miały zasilania.
Około 14.50 składy ruszyły, ale mają ogromne opóźnienia.

Radio Szczecin