Ukradł prezerwatywy, ale okazało się, że nie jest to jego jedyne przewinienie. 19-latka zatrzymała szczecińska policja.
Do zdarzenia doszło w jednym ze sklepów; funkcjonariuszy wezwała obsługa. 19-latek tłumaczył, że zabrakło mu pieniędzy na prezerwatywy, dlatego je ukradł.
Za kradzież został ukarany mandatem. Jak się jednak okazało, mężczyzna miał przy
sobie środki odurzające. Za to odpowie przed sądem.
Za kradzież został ukarany mandatem. Jak się jednak okazało, mężczyzna miał przy
sobie środki odurzające. Za to odpowie przed sądem.

Radio Szczecin