Uwaga kierowcy - drogowcy weszli na ulicę Gdańską. Budowane są nowe włazy do studni kanalizacyjnych, z tego powodu na jednym odcinku mamy zwężenie.
Na wysokości przystanku tramwajowego Parnica drogowcy wyłączyli prawy pas ruchu na odcinku około 150 metrów. Docelowo ma być zajęty tylko jeden pas, lecz może czasowo dojść do sytuacji, że ruch będzie możliwy tylko środkowym pasem jezdni.
Prace w tym miejscu potrwają maksymalnie do 17. listopada, niewykluczone jednak, że drogowcy wcześniej zwolnią zajęty pas.
Prace w tym miejscu potrwają maksymalnie do 17. listopada, niewykluczone jednak, że drogowcy wcześniej zwolnią zajęty pas.

Radio Szczecin
