"Pierwsza brygada", "Przybyli ułani pod okienko" czy "Rozkwitały pąki białych róż" - w szczecińskim parku im. Nadratowskiego rozbrzmiewały pieśni patriotyczne.
To w ramach obchodów dzisiejszego Święta Niepodległości. Uczestnicy otrzymali śpiewniki, ale też ciepłą herbatę i ciastka.
- To przypomina o naszym zwycięstwie i o tym, ze mamy niepodległą Polskę, że możemy żyć w kraju, który jest wolny - mówił jeden z uczestników wspólnego śpiewania.
Głównym organizatorem wydarzenia była Rada Osiedla Drzetowo-Grabowo.
- To przypomina o naszym zwycięstwie i o tym, ze mamy niepodległą Polskę, że możemy żyć w kraju, który jest wolny - mówił jeden z uczestników wspólnego śpiewania.
Głównym organizatorem wydarzenia była Rada Osiedla Drzetowo-Grabowo.

Radio Szczecin