Samochód wjechał w ludzi stojących na chodniku. Do wypadku doszło w Szczecinie.
Trzy osoby zostały ranne w wypadku, do którego doszło na skrzyżowaniu ulic Sczanieckiej i Emilii Plater. Zderzyły się tam dwa samochody.
- W wyniku tego zderzenia jeden z pojazdów siłą rozpędu wjechał na chodnik, na którym stała grupa osób oczekujących na zielone światło, aby przejść na drugą stronę jezdni. W wyniku zdarzenia trzy osoby wymagają opieki medycznej. Według wstępnych ustaleń nie są to obrażenia zagrażające zdrowiu bądź życiu. Osoby, które stały na chodniku to osoby niepełnoletnie - poinformował Paweł Pankau, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie.
Ruch na skrzyżowaniu został już przywrócony.
- W wyniku tego zderzenia jeden z pojazdów siłą rozpędu wjechał na chodnik, na którym stała grupa osób oczekujących na zielone światło, aby przejść na drugą stronę jezdni. W wyniku zdarzenia trzy osoby wymagają opieki medycznej. Według wstępnych ustaleń nie są to obrażenia zagrażające zdrowiu bądź życiu. Osoby, które stały na chodniku to osoby niepełnoletnie - poinformował Paweł Pankau, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie.
Ruch na skrzyżowaniu został już przywrócony.

Radio Szczecin