Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Reklama  
Zobacz

Mat. Fundacja Itaka
Mat. Fundacja Itaka
Zgłaszają się nowi świadkowie, na miejscu pracują prywatni detektywi - najnowsze informacje w sprawie poszukiwań Justyny Kanickiej przekazuje portal kamienskie.info.
Kobieta z Kamienia Pomorskiego zaginęła w 2006 roku, do tej pory nie udało się jej odnaleźć. Na miejscu pracują policjanci z Archiwum X. Działali między innymi w rejonie cmentarza wojennego przy ulicy Szczecińskiej.

Jak informuje portal, w poszukiwania angażuje się coraz więcej specjalistów, którzy liczą na przełom w sprawie. Mieli się również zgłosić świadkowie, którzy mogą pomóc w rozwiązaniu zagadki zniknięcia młodej kobiety.

Justyna Kanicka zaginęła w 2006 roku, miała wtedy 23 lata. Ostatni raz widziana była 13 stycznia. Widziała ją wtedy sąsiadka, gdy kobieta wyjeżdżała do Szczecina.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek01wtorek02środa03czwartek04piątek05sobota06niedziela07poniedziałek08wtorek09środa10czwartek11piątek12sobota13niedziela14poniedziałek15wtorek16środa17czwartek18piątek19sobota20niedziela21poniedziałek22wtorek23środa24czwartek25piątek26sobota27niedziela28poniedziałek29wtorek30środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty