Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
reklama
argum.eu
autopromocja
Krzywda - Marek Stelar w Radiu Szczecin
reklama
https://moremadam.pl/

Fot. Fundacja Małych Stópek
Fot. Fundacja Małych Stópek
"Bo czasem wystarczy tak niewiele by sprawić komuś radość" - startuje kolejna edycji akcji "TAKnieWIELE" organizowanej przez Fundację Małych Stópek.
To okazja by przygotować indywidualny, spersonalizowany prezent dla podopiecznych znajdujących się w domach pomocy społecznej i domach samotnej matki w całej Polsce.
Tak niewiele potrzeba, żeby sprawić komuś radość, szczęście i zapewnić poczucie bezpieczeństwa - mówi Anna Palembas z Fundacji Małych Stópek.

- Warto zrobić coś więcej, podzielić się dobrocią również z tymi, a może szczególnie z tymi, których nie znamy, którzy są potrzebujący, którzy są biedni i którzy nie dostaną tego prezentu od najbliższych osób. Jakieś klocki, jakiś misiek, nawet czekolada czy słodycze. Drobna rzecz, drobny gest, a naprawdę przynosi wiele radości. - mówi Palembas.

Obecnie jest ponad 1100 podopiecznych. Przez cały listopad trwa rejestracja placówek pomocowych: - dodaje Anna Palembas z Fundacji Małych Stópek.

- Już teraz widnieje lista podopiecznych, więc jeżeli darczyńcy już teraz wiedzą, że chcą zostać Świętym Mikołajem, to mogą wejść na naszą stronę internetową takniewiele.com i wybrać konkretną osobę, zobaczyć jej profil, czego pragnie, czego życzy, co jest jej świątecznym marzeniem i już teraz szykować prezent pod choinkę.

Zgłoszenia Beneficjentów przez Opiekunów trwają do 30 Listopada. Link do rejestracji placówek i listy osób potrzebujących znajdziecie TUTAJ i TUTAJ
Tak niewiele potrzeba, żeby sprawić komuś radość, szczęście i poczucie bezpieczeństwa - mówi Anna Palembas z Fundacji Małych Stópek
Obecnie jest ponad 1100 podopiecznych. Przez cały listopad trwa rejestracja placówek pomocowych: - dodaje Anna Palembas z Fundacji Małych Stópek

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty