Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
Reklama
Zobacz
Autopromocja
Zobacz
Reklama
Zobacz

Realizacja Wojciech Ochrymiuk [Radio Szczecin]
Stół do tenisa stołowego, gra w piłkarzyki, tarcza do rzucania lotkami, do tego wygodne fotele oraz automat z piciem i jedzeniem - na Wydziale Kształtowania Środowiska i Rolnictwa ZUT w Szczecinie powstała pierwsza strefa relaksu dla studentów.
Miejsca wypoczynku powstało na życzenie samorządu studenckiego, aby uczęszczający słuchacze mieli strefę tzw. chill-out'u przed i po wykładzie.

- Miałem wykłady i teraz przerwa na naładowanie baterii. Gramy na stole ping-pongowym. To jedna z funkcji, którą wybieram - powiedział Jakub Cegiełka, wiceprzewodniczący samorządu studenckiego.

- Ciekawy sposób spędzania czasu, szczególnie między wykładami, jest to lepsze niż "siedzenie w telefonie" i "nic nie robienie". A tak, to możemy zająć czymś umysł - powiedział inny student.

- Pomysł na strefę relaksu zrodził się po rozmowie ze studentami. Wcześniej był tu bufet. Wpadli na pomysł, żeby zrobić taką strefę - dodał Arkadiusz Telesiński, dziekan Wydziału Kształtowania Środowiska i Rolnictwa ZUT w Szczecinie.

W planach wydziału jest stworzenie przestrzeni na wystawy obrazów studentów architektury krajobrazu.
Relacja Marcina Kokolusa [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

Reklama
Zobacz
Autopromocja
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty