Kolędy wybrzmiały na stadionie Pogoni. To już trzecia edycja wspólnej inicjatywy Portowców i Chóru Akademickiego im. prof. Jana Szyrockiego ZUT w Szczecinie.
Mieszkańcy miasta mogli od godziny 17:00 wziąć udział w specjalnie przygotowanym jarmarku świątecznym, a o 18:00 zaśpiewać kolędy z piłkarzami swojej ulubionej drużyny.

Radio Szczecin