Rzucił śmietnikiem w samochód, przewracał zaparkowane hulajnogi i uciekał przed policją.
47-latek został zatrzymany za wandalizm w centrum Szczecina.
Podczas interwencji mężczyzna był agresywny wobec patrolu. Jak wykazały badania, demolkę śródmieścia rozpoczął "pod wpływem", bo wydmuchał ponad półtora promila alkoholu. Jak podaje szczecińska policja, za swoje czyny odpowie przed sądem.
Podczas interwencji mężczyzna był agresywny wobec patrolu. Jak wykazały badania, demolkę śródmieścia rozpoczął "pod wpływem", bo wydmuchał ponad półtora promila alkoholu. Jak podaje szczecińska policja, za swoje czyny odpowie przed sądem.

Radio Szczecin