Kilkukrotnie okradł ten sam salon kosmetyczny w centrum Szczecina. 33-latka zatrzymała policja. Podczas patrolu rozpoznali go funkcjonariusze.
Widzieli go wcześniej na zapisie z monitoringu udostępnionym na jednym z portali społecznościowych. Zatrzymali go i wylegitymowali. W trakcie rozmowy mężczyzna przyznał się, że ukradł telefon z jednego z salonów. Twierdził, że chciał go oddać, ale gdy dowiedział się, że sprawa została zgłoszona policji to spanikował.
Jak się okazało na sumieniu ma jeszcze kradzież kasetki z pieniędzmi z tego samego salonu. Było tam 1200 złotych. Teraz za kradzieże mężczyzna odpowie przed sądem.
Jak się okazało na sumieniu ma jeszcze kradzież kasetki z pieniędzmi z tego samego salonu. Było tam 1200 złotych. Teraz za kradzieże mężczyzna odpowie przed sądem.

Radio Szczecin