Przedświąteczna gorączka w szczecińskich centrach handlowych trwa. Ostatnie dni przed Bożym Narodzeniem to nie tylko obowiązki domowe, ale również zakupy i poszukiwanie prezentów na ostatnią chwilę.
- Już kończymy. Tak naprawdę zostały nam ostatnie prezenty, więc nasza gorączka przedświąteczna się kończy. Z racji tego, żeby ominąć te wszystkie tłumy, które są - mówi mężczyzna.
Kupiłem mamie karnet na masaż ze mną, czyli najlepszy prezent. Tacie klasycznie perfumy - dodaje kolejny klient.
Ja kupuję przez Internet, bo szybciej i taniej. Dużo ludzi, kolejki są i można się zdenerwować. Akurat ja nienawidzę tłumów, więc tak można. Do tego ci ludzie tak wolno idą, że to masakra jakaś - mówią pytani przez naszego reportera.
Trochę szukaliśmy miejsca parkingowego. Do południa na pewno jesteśmy w stanie ominąć te wszystkie korki, a po południu to już jest gorzej.Polecamy spacer albo komunikację miejską - mówią kolejni kupujący.
Tegoroczna Wigilia Bożego Narodzenia przypada w niedzielę. Sklepy będą nieczynne.
Kupiłem mamie karnet na masaż ze mną, czyli najlepszy prezent. Tacie klasycznie perfumy - dodaje kolejny klient.
Ja kupuję przez Internet, bo szybciej i taniej. Dużo ludzi, kolejki są i można się zdenerwować. Akurat ja nienawidzę tłumów, więc tak można. Do tego ci ludzie tak wolno idą, że to masakra jakaś - mówią pytani przez naszego reportera.
Trochę szukaliśmy miejsca parkingowego. Do południa na pewno jesteśmy w stanie ominąć te wszystkie korki, a po południu to już jest gorzej.Polecamy spacer albo komunikację miejską - mówią kolejni kupujący.
Tegoroczna Wigilia Bożego Narodzenia przypada w niedzielę. Sklepy będą nieczynne.

Radio Szczecin