"Ileż można siedzieć przy stole i jeść" - mówią szczecinianie, którzy aktywnie spędzają pierwszy dzień świąt na Jasnych Błoniach.
Jedni spacerują w pojedynkę, drudzy z rodzinami, a inni biegają. Świątecznym aktywnościom sprzyja pogoda. Za oknem słońce i temperatura na plusie. Trochę wieje, ale jak mówią szczecinianie, najważniejsze, że nie pada.
- Spacerek dla zdrowia i po Wigilii. - Wspólnie lubimy spacerować. Ileż można siedzieć przy stole i jeść. - Z psem trzeba wyjść. - Dzisiaj bardzo pozytywnie, można na spacerek wyjść. Trochę wieje, ale wiaterek trochę przewieje i nie jest tak mokro. - Codzienny trening, teraz po pierogach. Mam więcej energii. Ile tych kółek? Nie liczę, jak już będę zmęczona - mówią szczecinianie.
W poniedziałek w Szczecinie jest około 9 stopni Celsjusza. We wtorek podobnie, z niewielkimi opadami deszczu, a w środę trochę zimniej, bo temperatura spadnie do 5 stopni.
- Spacerek dla zdrowia i po Wigilii. - Wspólnie lubimy spacerować. Ileż można siedzieć przy stole i jeść. - Z psem trzeba wyjść. - Dzisiaj bardzo pozytywnie, można na spacerek wyjść. Trochę wieje, ale wiaterek trochę przewieje i nie jest tak mokro. - Codzienny trening, teraz po pierogach. Mam więcej energii. Ile tych kółek? Nie liczę, jak już będę zmęczona - mówią szczecinianie.
W poniedziałek w Szczecinie jest około 9 stopni Celsjusza. We wtorek podobnie, z niewielkimi opadami deszczu, a w środę trochę zimniej, bo temperatura spadnie do 5 stopni.

Radio Szczecin