Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Zdjęcie ilustracyjne. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
Zdjęcie ilustracyjne. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
W nowym roku można być aktywnym, ale i charytatywnym! A zaproszony jest cały Szczecin.
Rusza tegoroczna edycja "w"Bieg"nij" z nami w Nowy Rok".

Już po raz 7. wbiegniemy wspólnie w Nowy Rok - mówi pomysłodawca Wojciech Kępka,
który we wtorki organizuje wieczorne bieganie w Szczecinie: - Poza tym aktywnym rozpoczęciem nowego roku, będziemy też zbierali środki na rehabilitację Tosi - córki naszych biegowych znajomych. Serdecznie zapraszam. Cegiełka wynosi w tym roku 20 zł. Całość środków zostanie przeznaczona na rehabilitację.

Warto przyjść i wesprzeć charytatywną zbiórkę. Start biegu w samo południe.
Już po raz 7. wbiegniemy wspólnie w Nowy Rok - mówi pomysłodawca Wojciech Kępka, który we wtorki organizuje wieczorne bieganie w Szczecinie.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty