W nowym roku można być aktywnym, ale i charytatywnym! A zaproszony jest cały Szczecin.
Rusza tegoroczna edycja "w"Bieg"nij" z nami w Nowy Rok".
Już po raz 7. wbiegniemy wspólnie w Nowy Rok - mówi pomysłodawca Wojciech Kępka,
który we wtorki organizuje wieczorne bieganie w Szczecinie: - Poza tym aktywnym rozpoczęciem nowego roku, będziemy też zbierali środki na rehabilitację Tosi - córki naszych biegowych znajomych. Serdecznie zapraszam. Cegiełka wynosi w tym roku 20 zł. Całość środków zostanie przeznaczona na rehabilitację.
Warto przyjść i wesprzeć charytatywną zbiórkę. Start biegu w samo południe.
Już po raz 7. wbiegniemy wspólnie w Nowy Rok - mówi pomysłodawca Wojciech Kępka,
który we wtorki organizuje wieczorne bieganie w Szczecinie: - Poza tym aktywnym rozpoczęciem nowego roku, będziemy też zbierali środki na rehabilitację Tosi - córki naszych biegowych znajomych. Serdecznie zapraszam. Cegiełka wynosi w tym roku 20 zł. Całość środków zostanie przeznaczona na rehabilitację.
Warto przyjść i wesprzeć charytatywną zbiórkę. Start biegu w samo południe.

Radio Szczecin