Oddział reumatologii w Szpitalu Wojewódzkim w Szczecinie wznawia pracę.
Zawieszony został 1 grudnia z powodu braku lekarzy. Miało tak być do końca stycznia, ale sytuację udało się jednak rozwiązać i do zespołu dołączył nowy reumatolog.
Oddział od środy przyjmuje pacjentów.
Oddział od środy przyjmuje pacjentów.

Radio Szczecin