Uszkodził przystankową wiatę i zaparkowany samochód - pijanego wandala zatrzymała szczecińska policja.
Do zdarzenia doszło w rejonie ulicy Druckiego-Lubeckiego. Mężczyzna wybił szybę w wiacie i uszkodził lusterko w aucie. Policjanci zatrzymali 25-letniego sprawcę kilkanaście minut po zdarzeniu.
Obcokrajowiec był pod wpływem alkoholu i był agresywny. Za wandalizm odpowie przed sądem.
Obcokrajowiec był pod wpływem alkoholu i był agresywny. Za wandalizm odpowie przed sądem.

Radio Szczecin