Pijany, jeździł Mercedesem po centrum Szczecina. 32-latka zatrzymali policjanci.
Podczas kontroli kierowca był bardzo nerwowy. Policjanci przebadali go alkomatem, miał promil w wydychanym powietrzu. Jak się okazało, mężczyźnie wcześniej odebrano już prawo jazdy. Mężczyzna został zatrzymany. Sprawą zajmie się sąd.

Radio Szczecin