Okradł pasażera, który zasnął w dworcowej poczekalni - zatrzymała go szczecińska policja.
40-latek zabrał mu kurtkę, dokumenty i telefon komórkowy. Kilka dni później na dworcu rozpoznał go pracownik ochrony dworca i wezwał Policję. Sprawca miał ze sobą skradzione przedmioty.
Mężczyzna nie chciał przyznać się do winy, jednak jego winę potwierdziło nagranie z monitoringu. Sprawca był pod wpływem alkoholu, miał dwa promile w organizmie. Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty.
Mężczyzna nie chciał przyznać się do winy, jednak jego winę potwierdziło nagranie z monitoringu. Sprawca był pod wpływem alkoholu, miał dwa promile w organizmie. Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty.

Radio Szczecin