Pijanego kierowcę w okolicy stacji paliw zatrzymali szczecińscy policjanci. 44-latek miał ponad pół promila alkoholu w organizmie.
Miał on także zakaz prowadzenia pojazdów, który miał skończyć się już za kilka dni. Teraz kierowca narobił sobie nowych kłopotów.
O sprawie policję poinformowali pracownicy stacji, którzy podejrzewali, że mężczyzna może być nietrzeźwy. Szczecinianin został zatrzymany.
Jego sprawa trafi teraz do sądu, który może orzec kolejny zakaz prowadzenia pojazdów nawet na kilka lat.
O sprawie policję poinformowali pracownicy stacji, którzy podejrzewali, że mężczyzna może być nietrzeźwy. Szczecinianin został zatrzymany.
Jego sprawa trafi teraz do sądu, który może orzec kolejny zakaz prowadzenia pojazdów nawet na kilka lat.

Radio Szczecin