Okradł mężczyznę w pociągu, teraz za swoje czyny odpowie przed sądem. Do zdarzenia doszło w październiku ubiegłego roku.
Podróżując pociągiem relacji Świnoujście-Poznań sprawca zabrał pokrzywdzonemu dwie karty kredytowe, telefon i pieniądze: 200 złotych i 1150 koron szwedzkich. Następnie wysiadł z pociągu i użył skradzionych kart, w różnych sklepach w Szczecinie, na łączną kwotę 430 zł.
Szybko został namierzony, złapany i tymczasowo trafił do aresztu. Był już wcześniej karany. Grozi mu ponad 10 lat więzienia, bo kradzieży dokonał w warunkach recydywy.
Szybko został namierzony, złapany i tymczasowo trafił do aresztu. Był już wcześniej karany. Grozi mu ponad 10 lat więzienia, bo kradzieży dokonał w warunkach recydywy.

Radio Szczecin